FUAR STANDI

 

  Fuar standı tasarımı, Konya Tüyap Fuar Stand Tasarımı, Konya Fuar Standı 

- Konya Modüler Fuar Standları

- Konya Ahşap Fuar Standları

  En görsel fuar standı ile firmanızı ve ürünlerinizi temsil etmeye hazırız.

Konya Fuar Standı, katılım gösterdiğiniz herhangi bir fuarda fuar süresince kullanmış olduğunuz ofisiniz ve           showroom. Fuar süresince müşterileriniz, rakipleriniz ve sektör içinden dostlarınız standınızı ziyaret edecektir. Dolayısıyla yaptırmış olduğunuz stand sizi ve firmanızı ne kadar iyi temsil ederse fuardan o kadar olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Fuar standınızın tasarımına karar verirken sizi en iyi şekilde temsil edecek stand olması dikkat edilmesi gereken en önemli faktördür.

Fuar Standınıza karar vermeden önce stand modelleri, çeşitleri ve türleri hakkında bilgi sahibi olmanız işinizi daha kaliteli bir şekilde yaptırmanızı sağlayacaktır.

Ön araştırmanızı yaparken karşınıza farklı stand fiyatları çıkabileceğini bilmelisiniz. Fiyat farklılıklarını oluşturan sebepleri önceden araştırarak bilmeniz durumunda hangi ücreti hangi hizmet ve malzeme karşılığında ödeyeceğinizi de bilebilirsiniz.

Ön araştırmaya ne kadar çok zaman ayırırsanız ne istediğinizi daha net bilebilir bunun karşılığında da doğru standı doğru fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Konya Ahşap Fuar Standları, Konya Modüler Fuar Standları, Konya Fuar Standı Çalışmaları

İstanbul Ahşap Fuar Standları, İstanbul Modüler Fuar Standları, İstanbul Fuar Standı Çalışmaları

Masa Sandalye Kiralama

Banko Kiralama

Banko Sandalyesi Kiralama 

Işık ve Elektirik Sistemi

Halı Parke Kiralama

Stand Kiralama

Mini Buzdolabı Kiralama

Su Sebili Kiralama

KONYA İSTANBUL ANKARA İZMİR BURSA ADANA FUAR STANDI HİZMETLERİ

KONYA FUAR ORGANİZASYONLARI

ANTALYA FUAR STANDI 

Konya Hayvancılık Fuar Standları

KONYA HAYVANCILIK 2017 5. Hayvancılık, Hayvansal Üretim Teknolojileri ve Yem Endüstrisi Fuarı kuruluşumuz TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş tarafından Konya Tohum 2017, Konya Sulama Teknolojileri ve Bitki Besleme Fuarı ile eş zamanlı 01 – 04 Mart 2017 tarihleri arasında Konya Ticaret Odası – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.
Konya

Konya Tarım Fuar Standları

KONYA TARIM 2017 Konya 15. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı kuruluşumuz TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş tarafından 21-25 Mart 2017 tarihleri arasında KONYA TİCARET ODASI – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

 Etiketler: Fuar standı tasarımı, Konya Tüyap Fuar Stand Tasarımı, Kony Fuar Standı